Kundalini joga un Sirds lotoss - nodarbības ar Aiju Devi, trešdienās, Pl. 19.15 | Nava Yoga

Kundalini joga un Sirds lotoss - nodarbības ar Aiju Devi, trešdienās, Pl. 19.15

Kundalini joga un Sirds lotoss.
 
Pirmā nodarbība 3. oktobrī, plkst. 19.15, Labo Sajūtu Laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, VEF, Rīga, +371 29 330 280
 
Nodarbības cikls notiks: 6 trešdienu vakarus pēc kārtas,
Plkst. 19.15 - 20.45
 
Nodarbības ir iepējams apmeklēt atsevišķi.
Maksa: 1 reize - 12,00 eur
6 reižu abonements - 49,00 eur
 
Pieteikšanās: https://clients.bookigen.com/QM9G5r/event/Mv1oWL?ref=Kundalini
 
Šīs būs jogas nodarbības ar vairākiem iedarbīgiem procesiem emociju izlādēšanai un transformēšanai, lai veidotu jaunu līdzsvaru sevī un spēcinātu neduālo, neitrālo prātu, kas ļauj atvērties un uzziedēt mistiskajam Sirds lotosam. Dzīve ar atvērtu sirdi ir dzīve ar tīru skatienu, skaidru apziņu un radošu mīlestības plūsmu. Tad mūsu ceļš ir Dharmas ceļš un katrs solis ir solis tuvāk pilnīgai, apskaidrotai mīlestībai un brīvībai.
 
Darbojoties caur ķermeni, elpu un apzināšanos, Kundalini jogā tiecamies pēc augstākās zinību formas – tiešas pieredzes. Iebrist savas pieredzes upē līdz ausīm un noticēt. Izlauzties cauri ilūzijas stikla durvīm un atvērties vienotības apziņai. Garīgā sirds, Sirds lotoss, pamazām uzplaukstot ļauj piedzīvot dziļu vienotību, veselumu, Vienu.
 
Kundalini – tantra jogas prakse, kas māca apzināties un pārvaldīt savu ķermeni, enerģiju un prātu. Vitāla, dinamiska un aizraujoša jogas forma, kas sniedz ātru rezultātu un ir piemērota visiem cilvēkiem, visos vecumos, tāpēc tā ir jogas forma ar strauji augošu sekotāju pulku visā pasaulē. Šajās nodarbībās dalībnieki varēs apgūt veselīgu elpošanu, harmoniskas kustības un enerģijas prakses, ko paņemt līdzi un praktizēt patstāvīgi, lai justos labi. Nozīmīga nodarbības daļa ir svētītā skaņa: klausīsimies un skandēsim mantras – spēka vārdus, atklājot savu dabisko balsi un patieso būtību.
 
Nodarbības vadīs: Aija Devi – sertificēta Kundalini jogas pasniedzēja, studējusi arī Jogu un tantru sievietēm un Indijas klasiskās dejas un mūziku (Latvijā, Anglijā un Indijā). Aijas nodarbības ir kā viņa pati: dzirkstošas, dziļas apzināšanās caurstrāvotas un reizē patiesas un sirsnīgas.
 
 
 
ENGLISH
 
Kundalini – tantra yoga is a practice exploring the divine connection of human body, mind and energy. It is a dynamic, active and enchanting form of yoga that has a fast growing number of followers all over the world. Suitable for all people, all ages, all abilities. Just come and keep up! This class will teach you healthy breathing, harmonious movement and energy practices to take with you and practice on your own, in order to feel good and have energy whenever you need. Essential part of this class is sacred sound: we will be listening to melodious mantras and try chanting some words of power, whilst discovering our true voice and our deeper Self.
 
Aija Devi – certified instructor of Kundalini Yoga (by Kundalini Research Institute, U.S.A.), and has also studied Yoga & tantra for women and Indian classical dance (in Latvia, U.K. and India). Her classes will mirror her own being: bubbly and energetic against a backdrop of deeper awareness and centered calm.