ABHYANGA AR MELNO ŠOKOLĀDI | Nava Yoga

ABHYANGA AR MELNO ŠOKOLĀDI

Šī ir jutekliska un aromātiska masāža, kas dod iespēju izjust fizisku un garīgu labsajūtu un atbrīvoties no ikdienas spriedzes.

Masāža ne tikai relaksē, bet vienlaikus arī uzmundrina. Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina spriedzi, kā arī uzlabo garastāvokli. Šokolādes masāža, papildus kosmētiskajam efektam, arī iedarbojas dziedinoši, jo veicina tā sauktā laimes hormona izstrādi. Pēc procedūras cilvēks izjūt eiforiju.

Masāžas laikā tiek izmasēti arī kāju pēdu un roku punkti, kas atbild par vispārējo veselības stāvokli. Šokolādes masāža atbrīvo no saspringuma muskulatūru, savilktās ķermeņa vietas, uzlabo asins cirkulāciju, veic limfodrenāžu un apgādā ķermeni ar reģenerējošām vielām, jo šokolāde satur organismam svarīgus mikroelementus – dzelzi, kalciju, magniju, kā arī vitamīnus – A, B, C, D un E. Procedūras laikā āda saņem mikropīlingu, jo šokolādes emulsija satur mazus kakao graudiņus: kaut arī masējot tos nejūt, tie attīra ādu, dara to gludu un maigāku.

Procedūras ilgums 90min

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu