Pretcelulīta masāža | Nava Yoga

Pretcelulīta masāža

Pretcelulīta masāža ir ļoti dziļa un spēcīga, tāpēc to var izmantot gan celulīta ārstēšanā, gan arī kā labu palīgu tievēšanā, īpašu vērību veltot zonām, kuras nelabprāt padodas korekcijai. Masāža lieliski skulpturē ķermeni, vienlaikus uzlabojot muskuļu un ādas kvalitāti. Meistars izvēlēsies Jūsu ķermeņa īpatnībām visefektīvāko un piemērotāko metodi vai metožu kombināciju!

Pretcelulīta masāža ar medu – Medus masāža ir viena no efektīvākajām celulīta ārstēšanas procedūrām. Tā iedarbojas ne tikai uz ķermeņa problēmzonām, bet arī iedarbojas uz visu organismu kopumā – uzlabojas asinsrites un limfas plūsma visā ķermenī. Medus bioloģiski aktīvās vielas bagātīgi pabaro ādu, kā arī palīdz izvadīt liekos toksīnus un šlakvielas. Masāža nav piemērota cilvēkiem ar alerģisku reakciju pret jebkuru no bišu valsts produktiem.

Pretcelulīta  masāža ar bankām - vakuummasāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu-  tā iznīcina patoloģiskas tauku kapsulas un to rašanās veicinošos faktorus. Vakuums izraisa lielu asins plūdumu audos, tapēc tas ir lielisks līdzeklis asinsrites un limfātiskās sistēmas uzlabošanai.  Banku masāža stimulē kāju un sēžas muskuļu aktivitāti, kā arī aktivizē olbaltumvielu, kolagēna un elastīna sintēzi.

Pretcelulīta  masāža ar GUA-SHA plāksnīti – šo masāžu var dēvēt par skrāpja masāžu, jo to veic ar speciāla instrumenta palīdzību – plāksnīti, kas atgādina skrāpi vai ķemmi, kas ir piesūcināta ar 18 dažādu veidu ārstniecības zālītēm. Gua Sha nozīmē izskrāpēt no organisma visu slikto –  toksīnus. Uzlabo ādas stāvokli, asins un limfas plūsmu organismā. Sākumā āda kļūst sārta, pēc tam parādās neliela dedzināšana, var rasties zilumi, kas nav sāpīgi.

Procedūras ilgums 60 vai 90 min.

PRETCELULĪTA MASĀŽAS IEDARBĪBA:

  • Uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju;
  • Samazina celulītu un taukaudus;
  • Uzlabo audu apgādi ar skābekli;
  • Samazina tauku nogulsnējumus;
  • Tonizē audus, nostiprina ādu – padara ādu gludāku, samtaināku, elastīgāku;
  • Atjauno muskuļu tonusu;
  • Aktivizē šūnu vielmaiņas aktivitāti;
  • Izvada no organisma liekos šķidrumus – novērš tūskas un ādas negludumus.

Masāžu nedrīkst apmeklēt, ja ir onkoloģiskas saslimšanas, paaugstināta ķermeņa temperatūra, paaugstināts asinsspiediens, jebkura veida akūta saslimšana, jebkura veida asiņošana, ādas slimības un tuberkuloze.

 

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu