Christina Tangney | Nava Yoga
Christina Tangney
Jogas pasniedzēja

Esmu no Jaunzēlandes, un kustība jebkurā tās izpausmē bijusi svarīga man vienmēr. 2002. gadā draudzenes pamudināta apmeklēju pirmo karstās jogas nodarbību. Esmu viņai bezgala pateicīga, jo tagad joga ir kļuvusi par neatņemamu manas dzīves daļu. 2013. gadā pabeidzu 200h jogas pasniedzēju apmācības Amsterdamā, kā arī turpinu apmeklēt dažādus apmācību seminārus. Mani aizrauj doma, ka joga ir piemērota ikvienam un ka tās uzdevums ir savienot un harmonizēt prātu ar ķermeni. Esmu pateicīga, ka tagad varu dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, lai palīdzētu citiem.

Papildus jogai mana aizraušanās ir veselīgs dzīvesveids. Esmu ieguvusi uztura speciālistes (Nutritional Therapist Practitioner™ (NTP) sertifikātu. Tu esi tas, ko tu ēd. Visas problēmas sākas no nepareiza uztura. Zāles ir tikai īslaicīgs risinājums, tas nav ilgtermiņā. Tas, ko mēs ēdam tiešā veidā ietekmē cukura līmeni asinīs, ādas stāvokli, mūsu garastāvokli, miega kvalitāti, vēdera izeju, nagu un matu stāvokli, mūsu domas u.c. Ēdiens ietekmē pilnīgi visas mūsu dzīves jomas, kad spējam izprast savu ķermeni un kā tas darbojas varam mainīt savu dzīves kvalitāti. 

Strādājot ar cilvēkiem mēs esam kā viena komanda, mans mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atgūt optimālu veselības stāvokli, vairot viņā enerģiju un prieku. Gribu dalīties savā pieredzē un zināšanās, lai padarītu pasauli labāku.