Jivamukti joga

Jivamulti joga ir starptautiski atzīta jogas metode, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti Yoga ir praktiska metode, kas māca, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības un pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs, līdzjūtīgs dzīvesveids), bhakti (ziedošanās, padevība), dhyana (meditācija), nada (dziļā klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana).

Jivamukti OPEN nodarbība paredzēta visu līmeņu jogotājiem. Jūs varēsiet praktizēt sev piemērotā tempā un intensitātē, sekojot pasniedzēja mutiskai vadīšanai un asistēšanai. Nodarbībā tiek piedāvātas asanu variācijas iesācējiem, vidēja līmeņa un pieredzējušiem jogotājiem.

Tipiska OPEN nodarbība ietver piecus Jivamukti jogas pamatprincipus: shastra (senie raksti); bhakti (ziedošanās); ahimsa (laipnība); nada (mūzika), dhyana (meditācija). Šī nodarbība atbilstoši attiecīgā mēneša tēmai piedāvā klasiskas jogas mācības, kas attiecas gan uz praksi nodarbībā, gan un dzīvi ārpus tās, mantru un seno rakstu skandēšanu, apzinātu elpošanu, plūstošas pozu virknes (vinyasas), pozu novietojuma izskaidrošanu, asistēšanu, relaksāciju un meditāciju. Daudzveidīga, eklektiska mūzika spēlē integrējošu lomu: varat praktizēt kā ragu skaņu, mantru, tā arī hip-hop, Džordža Harisona, Sting, Krišna Das, Donnas de Lory, Mocarta un citas mūzikas pavadībā.

Jivamukti iesācēju vinyasa nodarbība ir veidota, lai sniegtu studentiem pamata bāzi vinyasa praksei.  Vinyasa ir asanu (fizisku pozu) praktizēšanas metode, kur asanas tiek pasniegtas secībā, plūstoši pārejot no vienas otrā. Prakse koncentrējas uz iekšējā nodoma, elpas un kustības saskaņošanu. Nodarbībai ir noteikta asanu secība, salīdzinoši mierīgā tempā.  Nodarbība piemērota ne tikai iesācējiem, bet arī pieredzējušiem jogotajiem.  Jivamukti iesācēju vinyasa nodarbība sagatavo iesācējus studentus citām Jivamukti nodarbībām -  Jivamukti Atvērtajai  vai Spiritual Warrior nodarbībai, kā arī dod iespēju jau pieredzējušiem studentiem, praktizējot  lēnākā tempā un saņemot detalizētākus  skaidrojumus, nopulēt savas prasmes.

 

Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar pieredzi. 

Mēs nodrošinām: paklājus, sedziņas, tēju un ūdeni, aizslēdzamus skapīšus un dušu. 

Pieejama arī autostāvieta par klientiem izdevīgām cenām, proti, varam reģistrēt klientus par īpašām cenām savā sistēmā:
* 15 min.: Bezmaksas
* 2h: 1.00 eiro
* 3h: 2.00 eiro
* 24h: 3.00 eiro
Par autostāvietu maksājiet studijas administrācijā

Uz nodarbībām pieteikšanās obligāta vismaz 2h pirms to sākuma!