Wim Hof elpošanas grupu nodarbība

Wima Hofa (Wim Hof) metode, skatoties atsevišķi uz tās elementiem apvieno vairākus labi zināmus elementus. Elpošanas, kas ir sastopama jogā un daudzās citās praksēs, aukstuma izmantošana ir labi zināma metode veselības uzlabošanas praksēs, un fiziskie un līdzsvara vingrinājumi arī ir daļa no jau izmantotās prakses pasaulē. Atšķirība ir tā, ka metode ir apkopojums no pašiem efektīvākiem vingrinājuma elementiem, kas darbojas vienkāršā un veidā un ir zinātniski pierādīti ar ietekmi uz ķermenī notiekošajiem veģetatīvajiem procesiem.

Šajā grupas nodarbībā mēs strādāsim ar sevi elpošanas un līdzsvara virzienā:

  • Elpošana ir vienkāršākais veids kā ietekmēt veģetatīvo nervu sistēmu, lai kontrolētu un aktivizētu imūnsistēmu. Faktiski, ar katru elpas vilcienu, ko cilvēks ieelpo, tas ietekmē ķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā
  • Prāta treniņš/meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumi ir svarīgs ierocis, kad runa ir par domāšanu, darīšanu un sasniegumiem. Šajā metodē stiprs prāts ir panākumu atslēga, iekšējā spēka atklāšanai. Koncentrēšanās vingrinājumi un meditācija ir svarīga metodes sastāvdaļa.

Kāpēc:

Vima Hofa mācība balstās uz vairākiem vienkāršiem elementiem kā elpošanas, prāta, meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumiem, kā arī svarīga vingrinājuma sevis pakāpenisku ķermeņa pakļaušanu aukstumam. Šī metode ir domāta kā lieliem, tā maziem un tai nav vecuma vai dzimuma ierobežojumu, to var izmantot ikdienas dzīvē un viegli pielietot arī pilsētvidē. Ar metodes palīdzību var iemācīties ietekmēt un kontrolēt savu ķermeni, un pašsajūtu. Tā veicina un uzlabo vairākus procesus mūsu ķermenī:

  • Uzlabo un aktivizē ķermeņa imūnsistēmu
  • Uzlabo smadzeņu darbību un ķermeņa asinsrites cirkulāciju
  • Uzlabo koncentrēšanās spējas un pārliecību par saviem spēkiem
  • Uzlabo stresa noturību un miega kvalitāti

Kam:

  • Nodarbība domāta, kā iesācējiem, tā arī elpošanas tehnikas pazinējiem.


Nodarbības ilgums: līdz 75 minūtes.

Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar pieredzi. 

Mēs nodrošinām: paklājus, sedziņas, tēju un ūdeni, aizslēdzamus skapīšus un dušu. 

Pieejama arī autostāvieta par klientiem izdevīgām cenām, proti, varam reģistrēt klientus par īpašām cenām savā sistēmā:
* 15 min.: Bezmaksas
* 2h: 1.00 eiro
* 3h: 2.00 eiro
* 24h: 3.00 eiro
Par autostāvietu maksājiet studijas administrācijā

Uz nodarbībām pieteikšanās obligāta vismaz 2h pirms to sākuma!