20 pozas ķermeņa sāpju mazināšanai

Vai Tu ikdienā sastopies ar sāpēm un saspringumu, kam dažkārt pat, sķiet, nav iemesla? 

Šajā nodarbībā mēs runāsim par sāpēm dažādās ķermeņa daļās un to, kā šīs sāpes var izstarot uz citām ķermeņa daļām. Jo bieži vien īstais sāpju iemesls nebūt nav jāmeklē tajā vietā, kurā izpaužas saspringums vai pat notiek izmaiņas. 
Runāsim par sakarībām ķermenī – par to, kā ikdienas nepareizās sēdēšanas pozas, stāvēšanas pozas vai nekorekta vingrinājumu izpilde var radīt nevēlamas izmaiņas vai asimetriju ķermeņa daļās un kurās ķermeņa daļās ar lielāko varbūtību šīs izmaiņas notiks, ņemt vērā arī cilvēka emocionālo stāvokli.

Pirmajā nodarbības daļā būs vairāk teorija par sakarībām cilvēka ķermenī, otrajā nodarbības daļā jābūt gatavam aktīvi darboties, izmēģinot piedāvātās 20 pozas ķermeņa sāpju mazināšanai.

Šis treniņš būs īpaši noderīgs tiem, kuri:
-vēlas stiprināt savu muguras muskulatūru;
- ikdienā jūt muguras lejasdaļas sāpes vai sāpes iegurnī;
-sastopas ar plecu un kakla saspringumu;
-izjūt ceļu sāpes vai pārlieku lielu nogurumu pēdās;
-strādā sēdošu darbu;
-vēlas atbrīvot savu muguru no spriedzes;
-vēlas uzlabot mugurkaula lokanību;
-vēlas iegūt padomus mājas vingrinājumiem.

Treniņā drīkst piedalīties arī tie, kuriem ir skriemeļu patoloģijas un starpskriemeļu disku izmaiņas, skoliozes kā arī citas patoloģiskas izmaiņas, kas saistītas ar mugurkaulu, ceļu sāpes, plakanā pēda, plaukstu locītavu sāpes. Treniņš būs arī piemērots tiem, kuri tikko izgājuši cauri aktūtam sāpju periodam. 

Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem inerisentiem. Katram dalībniekam tiks piedāvāts individuāls pozas risinājums, atkarībā no viņa sagatavotības. Paralēli muskuļu stiprināšanai, tie tiks arī stiepti. Nodarbību laikā tiks mācīts kā pareizi strādāt ar savu ķermeni, lai treniņš būtu efektīgs un traumu risks samazinātos līdz minimumam. 

Nodarbības aktīvajā daļā Tu:
- Stiprināsi dziļo muskulatūru, neaizmirstot par pārējām muskuļu grupām ;
-Attīstīsi lokanību un gūsi informāciju par korektu un veselībai drošu treniņu;
-Iemācīsies pareizus stājas pamatprincipus;
-Gūsi izpratni par pareizu vingrinājumu izpildi, kas tev noderēs arī citos treniņos un dzīvē.

Nodarbības ilgums 2,5 stundas. Nodabības tiek vadīta latviešu valodā. Nodarbība notiek sertificētas fizioterapeites Agitas Zariņas vadībā, kurai ir 4gadu pieredze darbā ar cilvēkiem, kuriem ir skeletomuskulārās problēmas. Pēc treniņa būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus. 

Ja Tev ir kāda diagnoze, slimība vai stāvoklis, kas varētu traucēt treniņa gaitā izpildīt dotos vingrinājumus, lūgums, par to informēt fizioterapeitu pirms nodarbības

Maksa par nodarbību:
18 Eur

Nodarbības laiks un vieta:
8. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 12:30 
"Labo Sajūtu Laboratorija"
Brīvības gatve 214b – 504, Rīga

Piesakies zvanot +371 29 330 280 vai elektroniskajā sistēmāhttp://navayoga.lv/lv/grafiks

Mēs parūpēsimies par paklājiņiem, jostām, blokiem, sedziņām, ūdeni, tēju, dušām, aizslēdzamiem skapīšiem.