Jogas nodarbība ar Konstantin Miachin

Turpinot tradīcijas, Labo Sajūtu Laboratorijā arī šogad viesosies Vikasa Yoga dibinātājs, pasniedzējs un meistars Konstantīns Miačins, kas Labo Sajūtu Laboratorijā vadīs divas jogas nodarbības 25. un 28. jūlijā.

Abu nodarbību mērķis ir izjust uz savas ādas dziļu, meditatīvu stāvokli nodarbības beigās.

Pēc pasniedzēja vārdiem nodarbības sāksim ar mazu nodarbības plāna izklāstu, tad sekos enerģētiski sabalansēta āsanu prakse, vēlāk pranayamas vingrinājumi, noslēdzot praksi ar meditāciju un šavāsanu.

Konstantīns Miačins ir Vikasa Yoga dibinātājs un pasniedzējs ar starptautisku pieredzi kopš 2004.gada. Sava ceļojuma laikā guvis zināšanas un pieredzi neskaitāmās vietās - Rishi-kesh, Uttar Kashi, Gangotri, Kerala, Goa, Kanāda, Taizeme un Ukraina, kā arī pabeidzis skolotāja apmācības un ir sertificēts pasniedzējs 4 dažādās skolās: Yoga 23 (Ukrainā), Sivananda (Indijā), Ashtanga Vinyasa (Taizemē) un Andiappan Yoga (Honkongā). Tik milzīgas zināšanu bagātības ir novedušas pie dziļākas izzināšanas jogas praksei, kā allaž attīstoša procesa – nevis kā pabeigtas sistēmas.

Nodarbības notiks 25. un 28. jūlijā plkst. 18.00 Labo Sajūtu Laboratorijā.
Maksa par 1 nodarbību: 18 EUR.
Maksa par 2 nodarbībām: 36 EUR.
Nodarbības notiks angļu un krievu valodās vienlaicīgi.
Nodarbība paredzēta jogotājiem ar vismaz vidēju jogas pieredzi.

Mēs parūpēsimies par jogas paklājiņiem, jostām, blokiem, mazajiem dvielīšiem, ūdeni, dušu, aizslēdzamiem skapīšiem, autostāvvietu.

Pieteikšanās nodarbībai obligāta:
Labo Sajūtu Laboratorija
+371 29 330 280
Brīvības gatve 214b-504 (5.st.), Rīga
info@gundega108.lv
www.gundega108.lv