Mantru Dziedāšana - Svētdien, 28. aprīlī, Pl. 19:15 | Nava Yoga

Mantru Dziedāšana - Svētdien, 28. aprīlī, Pl. 19:15

Mantras izpaužas kā kopīga Visu Augstākā Vārda dziedāšana. Sadziedot mantras, mēs iemācāmies nomierināt prātu, apstādināt nemitīgās domas; iemācāmies sajust sevi no iekšpuses, sajust savu sirdi, sajust to, ka esam daudz vairāk kā tikai ķermenis.

Mantru dziedāšanu vada etnomūzikas dziesminiece Inga Karpiča (LalitaDasika), katru otro svētdienu Pl. 19:15.

Mantra (sanskritā मंत्र) ir īpaša skaņa, vārds, lūgšana, vai himna. Tās attīra mūs un nes prieku un iekšēju piepildījumu. Katra mantra pirms dziedāšanas tiek izskaidrota, lai kopā dziedāšana un nodošanās varētu būt maksimāli apzināta un labumu nesoša.

 Dziedāšanas laikā dalībnieki tiek mudināti atslābināties un koncentrēties uz savām iekšējām sajūtām, "noliekot malā" visas liekās domas par to, "kā es izskatos no malas" u.tml. Kad esi pilnīgi brīvs un koncentrējies uz savu iekšējo sajūtu, tad spēka vārdi var tevī atvērties, nereti atnesot kādas atziņas, parādot paralēles, atverot skaistas iekšējas sajūtas par saikni ar augstāko. Šis ir laiks, kad jau esam gatavi, atvērti iepazīt sevi daudz dziļāk, spert soļus tuvāk sev, savai sirdsbalsij. Mēs meklējam mieru, piepildījumu un harmoniju.

"Mūzikai piemīt spēja pārcelt Tevi no prāta uz sirdi, neatkarīgi no tā, vai esi uz garīgā ceļa vai arī ne, jo mūzika ir Dieva valoda." [Paramahamsa Vishwananda]

Mantru dziedāšanu vada etnomūzikas dziesminiece Inga Karpiča (LalitaDasika).

Dalības maksa: 10eur

 

Labo Sajūtu Laboratorija

Brīvības gatve 214b-504, VEF, Rīga

+371 29 330 280

 

Pieejama arī autostāvvieta par klientiem izdevīgām cenām, proti, varam reģistrēt klientus par īpašām cenām savā sistēmā:

* 15 min.: Bezmaksas

* 2h: 1.00 eiro

* 3h: 2.00 eiro

* 24h: 3.00 eiro

Par autostāvietu maksājiet studijas administrācijā.