Sajūtu meditācija. Skaņu un gaismu saspēle | Nava Yoga

Sajūtu meditācija. Skaņu un gaismu saspēle

Aicinām uz krāsām un skaņām bagātu meditāciju, kurā skanēs čells, balss, gongi, kokle, dziedošie trauki, šruti un vēl citi instrumenti.

Šī būs neaizmirstama meditācijas pieredze, kurā - Tu esot daļa no tās, varēsi pirmo reizi vērot mūsu skaņu un melodiju izpildījumā arī krāsainas dzīvās projekcijas, kas izdaiļos zāles sienas. Mērķis šim krāsu un skaņu meditācijas piedzīvojumam būs ceļš, Tev tuvāk sev! Doties un ļauties iepazīt savu jūtu, domu, esības un gara pasauli. Kas esi Tu, kad ļaujies plūdumam un tagadnes mirklim? Vai tev ir kas tāds uz ko jau sen meklē atbildi? Caur skaņu un krāsu pasauli Tu varēsi atklāt jaunus ceļus, un pieredzi, kāda noteikti ir reta un katram ļoti personiska, individuāla. Mūzika uzrunā dvēseli, tāpēc daudzi pēc meditācijas daloties sajūtās saka, ka ir sajūta it kā būtu attīrījušies un nomazgājušies. Un tas ir tik skaisti!

Un ne velti, jo gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē. Tie atbrīvo no stresa, nomierina, veicina emocionālo atbrīvošanos. Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Savukārt čellu salīdzina ar cilvēku, jo tā skaņa ir tuvāka cilvēka balss skaņai.

Skaņu un krāsu saspēles meditācijā vedīs apvienība Sinerģija - mūziķe, dziesmu rakstniece Madara Fogelmane un gongu meistare, mūziķe Inga Rancāne.

24.10.2020
Sākums 19:00
Ceļojums 2 stundas

Ieguldījums sevī 17 eiro

Meditācija notiks Labo sajūtu laboratorijā
Brīvības gatve 214b-504, VEF, Rīga
Durvju kods 1.stāvā 3289
Durvju kods 5.stāvā 5289

Tiekamies!

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu