Gongu meditācija ar Evitu Sarmu

Dosimies brīnumainā un pārsteidzošā ceļojumā pie sava Dvēseles zieda, smelsimies spēku, veselību un iedvesmu, lai ar jaunām un brīnišķīgām sajūtām dotos piedzīvot sevi un dzīvi!

Tibetas dziedošie trauki ir sens austrumu mūzikas instruments, (skaņas ziņā tos var salīdzināt ar mazu gongu). Šie trauki rada unikālas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni.

Tibetas trauku skaņas masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem, radot relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu - stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele, cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgs. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma.

Tibetas trauku un Gonga skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabojas atmiņa, parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un tiek rasti dziļi personiski atklājumi.

Meditāciju vadīs Evita Sarma, gongu meistare, Tibetas trauku masāžas speciāliste, socialais pedagogs, NLP meistare. Evita par sevi: "Mana lielā mīlestība un aizraušanās ir Tibetas trauki un gongi! Esmu pilnīgi un absolūti laimīga, ka manā dzīvē ir ienākuši šie ļoti senie un lieliskie instrumenti. Viens no maniem vadmotīviem saka, ka: Dari tikai to, kas Tev patīk! Un, ja Tu nevari darit to, kas Tev patīk, lai Tev iepatīkas tas, kas Tev jādara! Mana dziļa pārliecība - mēs paši veidojam savu dzīvi un tās notikumus. Mans vēlējums – Veidosim savas dzīves tā, lai tās ir kā lieliski piedzīvojumi!"

Meditācija notiks 22. janvārī plkst. 19:30 līdz 21:00 Labo Sajūtu Laboratorijā, kā arī turpmāk ik pēc divām nedēļām pirmdienu vakaros.

Maksa par 1 meditāciju - 18 EUR.
4x abonements Tibetas dziedošo un Nepālas dziedinošo trauku meditācijām - 59 EUR (maksa par reizi - 14,75 EUR, jāizmanto divu mēnešu laikā).

Mēs parūpēsimies par jogas paklājiņiem, sedziņām, ūdeni, tēju, autostāvvietu.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta:
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504, Rīga
+371 29 330 280
birojs@navayoga.lv
www.navayoga.lv