Praktiskā nodarbība "Līdzsvara un spēka asanas uz rokām" (RUS)

“Labo sajūtu laboratorijā” 25. februārī no plkst. 10:00 līdz 12:00 notiks praktiskā nodarbība “Līdzsvara un spēka asanas uz rokām”. To vadīs pieredzes bagātais un zinošais pasniedzējs Aleksandrs Ņikitins.
Viņš ar jogu sāka nodarboties pirms 10 gadiem, bet jau 7 gadus dalās ar savām zināšanām, pasniedzot Hatha jogas nodarbības. Vairākkārt ir bijis Indijā un macījies pie tādiem skolotājiem kā Dev Das Maharaj, Bal Mukundh Singh un Pilot Baba. Viņš ir arī piedalījies kursos pie izcilā jogas skolotāja Reinharda Gammenthallera, kā arī beidzis jogas pasniedzēju apmācības kursu pie tādiem atpazīstamiem Krievijas jogas skolotājiem kā Mihails Baranovs, Iļja Žuravlevs un Artjems Frolovs.

Apgrieztās asanas ir ļoti svarīgs jogas elements, kas palīdz sajust enerģiju plūsmu. Nodarbības laikā mācīsimies pareizu ķermeņa novietojumu priekš stājas uz rokām un vēl citām balansa pozām uz rokām.
Nodarbībā apgūsim:
• Aprieztās asanas, stāja uz rokām;
• Kā apgrieztās asanas iekļaut savā jogas praksē;
• Kompensējošās pozas, kas palīdz līdzsvarot stāju uz rokām, lai cilvēks netraumētu sevi.

Uzdrošinies iegūt stabilitāti kājam gaisā! Praktiskā nodarbība notiks 25. februāri no plkst. 10:00 līdz 12:00 un tās cena ir tikai 20 eiro.


Cilvēku skaits gan ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi zvanot: +371 29 330 280


Mēs parūpēsimies par visiem palīgmateriāliem, tāpēc met visus attaisnojumus pie malas un piedalies dzīvē.